motoger

Atrapa przednia Skoda Roomster FL

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL

Sprzedawcy części do Skoda Roomster:

giełda części używanych samochodowych poznań
giełda części poznań
auto części poznań
zamienne czesci samochodowe
gielda czesci
auto części zamienne
giełda części śląsk
moto2.pl
auto szrot
części uzywane samochodowe
auto części
części moto2
części używane poznań
giełda części słomczyn
części używane amerykańskie
auto szrot samochodowy
giełda części samochodowych
auto kasacja części używane
auto czesci zamienne
moto2
części używane opel
części szrot samochodowy
auto części warszawa
auto części gliwice
czesci samochodowe uzywane
giełda części moto2.pl
giełda części
auto części słomczyn

Cena Atrapa przednia Skoda Roomster Cena

Zamienne części Skoda Roomster i uzyskasz tutaj najtańszą ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Atrapa przednia. Wybierz części samochodowe z kategorii Karoseria. Sprzedawca tej części samochodowej dodał ją 2025-01-23 i w tym momencie to ogłoszenie jest dalej aktywne do dziś 2025-02-07 - numer oferty 31303831. Część używana Atrapa przednia do Skoda Roomster FL przeznaczona jest dla blacharza lub mechanika lub zwykłego Kowalskiego rzecz jasna – na sprzedaż. Wystawiający oznajmił nam, że ma na tę chwilę dostępne 10 sztuk tych części samochodowych. Cena Atrapa przednia Skoda Roomster FL 1.5 2012 sedan. Tanio Atrapa przednia Skoda Roomster FL 1.5 2012 sedan. To wspaniałe autko cechuje się pojemnością silnika 1.5 i zaczął jeździć po polskich drogach w roku 2017. Nadwozie zastosowane dla niniejszego samochodu nieprzeciętnego to sedan i ten samochód produkuje Skoda. Ten model Roomster pojawił się na rynku w wersjach Standard, FL.


Opinie mechaników i blacharzy

W sklepie z częściami używanymi do samochodów kupiłem atrapa przednia . Więc mogłem samemu naprawić swoje Skoda Roomster wersja FL. Pamiętam moją pierwszą jazdę i test przed zakupem Skoda Roomster. Tylko jaki olej nalać do niego ale tym się nie przejmuję. W komisie samochodowym mówili że Skoda Roomster to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Skoda Roomster bo mnie to nie interesuje. Ktoś pisał że bardzo awaryjnym jest Skoda Roomster. Ważne że mi się nie psuje. Dowiedziałem się o internetowej giełdzie części używanych motoger.pl i kupiłem tam atrapa przednia do Roomster. Wszystkie części do mojego samochodu kupuje z demontażu na szrocie w Śrem. Największy szrot samochodowy w mojej miejscowości i w dodatku mają używane silniki z anglii z gwarancją. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie atrapa przednia. Gwarancja na atrapa przednia okazała się niepotrzebna, część była dobra. Nie wiem jakie są ceny części używanych na giełdzie w Poznaniu bo ja kupuję przez Internet. Gdzie szukać atrapa przednia najlepiej na stronie motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Skoda Roomster. Musiałem poszukać  atrapa przednia. Mój Królik powiedział że to ciężki temat ale nie poddałem się i szukam dalej w Internecie Skoda Roomster. Mam nadzieję że jak poszukam trochę porad w internecie to ogarnę naprawę atrapa przednia w Skoda Roomster. Ohh znowu jakiś problem z autem, ale to nie powinno zająć za wiele czasu.  innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę atrapa przednia do Skoda Roomster. Stwierdziłem że poszukam w Internecie na motoger i tanio kupię atrapa przednia. Nigdzie indziej jak w  Śrem. Moje oczy nie widział tak wiele atrapa przednia. Gdy tam dojechałem stały auta gotowe do demontażu Skoda Roomster na części.  


KONTAKT

tanio Atrapa przednia Skoda Roomster FL

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Atrapa przednia Skoda Roomster FL Atrapa przednia Skoda Roomster FL
Copyright © 2025. MOTOGER.pl